FORGOT YOUR DETAILS?

O MNIE

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt-certyfikat EAGT. Swoje umiejętności zdobyłam w Instytucie Terapii Gestalt, która kształci psychoterapeutów zgodnie z europejskimi standardami, gdzie ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów. Ponadto skończyłam Szkołę Pomocy Psychologicznej we Wrocławiu oraz Szkołę Trenerów organizowaną przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie.

Na moje doświadczenie składają się zarówno praca we własnym gabinecie terapii Gestalt w Żorach i Rybniku, jak i prowadzenie szkoleń oraz warsztatów, wśród których są m.in.:

* terapia zajęciowa w Centrum Leczenia Nerwic w Czechowicach Dziedzicach,

*grupa wsparcia dla kobiet współuzależnionych,

* warsztaty z obszaru doradztwa zawodowego dla uczniów gimnazjum w Żorach i Tychach.

Spotkania psychoterapeutyczne prowadzę w oparciu głównie o metodę Gestalt. Zaufałam jej, ponieważ widzi holistycznie i całościowo człowieka oraz jego problemy, które wykraczają poza strefę umysłu. Terapia Gestalt kładzie nacisk na oryginalność,wyjątkowość i niepowtarzalność każdego człowieka.Tak też traktuję każdą osobę, która przychodzi po pomoc do mojego gabinetu. Nie oceniam, nie narzucam własnych opinii, szanuję Twój świat i jego wartości. Dlatego główną zasadą, jaką kieruję się w gabinecie jest " nie wiedzieć lepiej od klienta". Każdego dnia przekonuję się, że sprawdza się ona znakomicie. Klienci często mówią mi, że dopiero dzięki rozmowie ze mną samodzielnie uświadomili sobie podłoże własnych problemów i niepokojów. Taki jest cel każdego spotkania w moim gabinecie – pytam i słucham, stwarzam warunki do lepszego poznania siebie i zrozumienia własnych procesów myślenia i odczuwania. Dzięki temu są Państwo w stanie zacząć skutecznie kierować swoim życiem.

Ogromną satysfakcję daje mi autentyczny kontakt z drugim człowiekiem oraz możliwość towarzyszenia mu w drodze do samoświadomości, spełnienia i lepszego życia.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje i doskonalę umiejętności. W trosce o dobro i bezpieczeństwo każdego klienta swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie moją pasją jest taniec, podróże małe i dalekie oraz jazda na motocyklu. Jestem mamą dorastającego syna.

Przekonaj się sam, jak wiele znaczy rozmowa i odpowiednie wsparcie. Sprawdź, co oferuję.

Aleksandra Rozlach – psychoterapia indywidualna, psychoterapia dzieci i młodzieży, warsztaty, szkolenia interpersonalne, Żory, Rybnik.

TOP